Le Havre De Paix Villa

  • 2000 m²

A privát parkolóval rendelkező Le Havre De Paix Villa Marrákes Marrákes Palmeraie körzetében található, 7 km-re olyan kulturális turisztikai látványosságoktól, mint a Maison de la Photographie fényképmúzeum.

A Le Havre De Paix Villa kertre néző kilátást nyújt.

A Marrákes városi ingatlan vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A szálláshelytől egy 450 méteres távolságra található Asian Bay ázsiai fogásokat szolgál fel.

A Golf Club Palmeraie körülbelül 600 méterre, a Musée Yves Saint Laurent Marrakech pedig autóval csaknem 15 méterre helyezkedik el az ingatlantól. A környéken olyan bevásárlóhelyek találhatók, mint a nagyjából 8 km-re található a Jemaa El Fna tér. A Mariinski Night Club továbbá lépésre található a Marrákes városi villától. A legközelebbi vasútállomás a Marrakesh, mely autóval csaknem 10 méterre.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Le Havre De Paix Villa Marrákes
Dar Ines - Palmeraie, 250M2, Pool, Patio, Terrace
Csak mobilra érvényes ár

Dar Ines - Palmeraie, 250M2, Pool, Patio, Terrace

9.5
Nagyszerű 23 értékelés
1.7 km az ingatlantól
USD 556 USD 500
éjszakánként
Villa Saman
Csak mobilra érvényes ár

Villa Saman

1.9 km az ingatlantól
USD 1661 USD 1495
éjszakánként
Maison A La Palmeraie Avec Piscine Et Parking A Marrakech
Csak mobilra érvényes ár

Maison A La Palmeraie Avec Piscine Et Parking A Marrakech

9.0
Rendkívüli 12 értékelés
1.9 km az ingatlantól
USD 119 USD 107
éjszakánként

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Gyerekeknek

    • Kiságyak

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Terasz

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat engedélyezett
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • A Le Havre De Paix Villa rendelkezik konyhával?
      Igen, a Le Havre De Paix Villa teljesen felszerelt konyhát biztosít.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Le Havre De Paix Villa Marrákes

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár